Długie pożegnanie lata.

Koniec letniego sezonu 2017 był dla Agencji Artystyczno – Eventowej 5 Żywiołów bardzo pracowity. Wiele udało się w tym czasie zrobić, a mówiąc dokładniej,  wiele udało się zrobić w tym samym czasie 😉 Nie było łatwo, ale z pewnością było warto. Poniżej krótkie podsumowanie.

Zacieśnienie współpracy z CD Project RED.
O tym, że 5 Żywiołów organizuje Szkołę Wiedźminów z błogosławieństwem CDP, z pewnością już wiecie. Tymczasem współpraca nawiązała się na kolejnych płaszczyznach. Agencja 5 Żywiołów pomaga w promocji świeżego projektu CDP – Gwinta. Jeśli jesteście fanami tej wiedźmińskiej gry karcianej, mogliście dostrzec twarze bohaterów znanych z Witcher School w filmach promujących Gwinta.

Część kadry gościła też na Promised Land Art Festival Ponadto jeden z wiedźmińskich mistrzów uzyskał licencję CD Projekt Red i pełną parą wykuwa wiedźmińskie miecze w Kaer Mohren Forge 

Wiedźmińskie szkolenia dla firm

Niekonwencjonalne zajęcia cieszą się popularnością na firmowych wyjazdach integracyjnych. We wrześniu Agencja 5 Żywiołów przeprowadziła wiedźmińskie szkolenia dla pracowników kilku firm, którzy wybrali idealne otoczenie do tego typu rozrywki – zamek Ogrodzieniec i zamek w Mosznej.

3 odsłony międzynarodowego larpa Witcher School

A wśród nich kolejny rerun, czyli rozpoczęcie nowej linii fabularnej. Tym razem Zamek Grodziec i w Zamek w Mosznej gościły prawie 200 graczy z około 30 różnych krajów, w tym także z Meksyku 🙂 Repertuar zajęć poszerzył się między innymi o lekcje kowalstwa, a dźwięk młota uderzającego o żelazo dało się słyszeć niemal nieustannie na zamkowym dziedzińcu. Do zespołu dołączyli nowi mistrzowie, których niesamowite, realne umiejętności wzbudzają ogromny respekt.

Sveny na Teneryfie

Agencja 5 Żywiołów ma swoich ludzi na łodzi wikingów pływającej po wodach Atlantyku. Nie, to nie jest żart 😉 Jeśli udacie się na tę malowniczą wyspę, jedną z atrakcji, jakich możecie doświadczyć, jest rejs łodzią, na której czas się zatrzymał. Cała pływająca konstrukcja wzorowana jest na długich wikińskich żaglowcach, a na jej pokładzie pogawędzić można z animatorami z Agencji Artystyczno – Eventowej 5 Żywiołów.

Szkoła Magii i Czarodziejstwa

Drzwi do zaczarowanej placówki oświatowej otworzyły się ponownie na Zamku w Mosznej, a przemienione na potrzeby szkoły korytarze znów zaroiły się od nowych adeptów. Sale zamkowe wypełniły fantastyczne stwory i magiczne postaci znane z prozy J. K. Rowling. Zajęcia z tajemnej wiedzy ponownie okazały się o wiele ciekawsze, niż te, w których dzieciaki uczestniczą w szkołach dla mugoli 😉

Lekcje historii na Zamku w Mosznej

Szkoła rozpoczęła się, ale nie oznacza to, że we wszystkich lekcjach uczestniczy się z uwagi na przymus edukacyjny. Do takich z pewnością nie należą lekcje historii na zamku w Mosznej, podczas których dzieciaki poznają historię dosłownie z pierwszej ręki. Magiczny klimat zamku oraz opieka doświadczonych animatorów sprawiają, że uczniowie w niecodzienny sposób przyswajają wiedzę o dawnych wiekach i zwyczajach, jakie w nich panowały.

Prawdę powiedziawszy, pod koniec lata działo się jeszcze więcej, a powyżej przedstawiłam pokrótce tylko najciekawsze fakty. Faktem jest również, że ekipa 5 Żywiołów nie zwalnia tempa i szykuje dla Was Drodzy Czytelnicy coś prawdziwie niesamowitego 🙂 Oczywiście nie zdradzę, co jest na rzeczy, nawet na torturach. Bo na dobre rzeczy warto poczekać 😉

Anna Peterkova

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.