The Witcher School

The Witcher School to larp dla dorosłych, inspirowany serią The Witcher oraz sagą Andrzeja Sapkowskiego.

Battle Quest

Battle Quest to larp bitewny, którego akacja osadzona jest w uniwersum Warhammer Fantasy. Chcemy stworzyć grę, która pozwoli nam wspólnie przeżyć wspaniałą przygodę. Po larpie możecie spodziewać się nie tylko epickich starć, ale również ociekającego klimatem żywego świata, pełnego różnego rodzaju wyzwań!

Komnata Tajemnic

Pierwszy zamkowy escape room w Polsce! Przygoda polega na przeszukaniu Komnaty pod kątem wskazówek, haseł, kodów, przedmiotów – które należy łączyć ze sobą w logiczną całość.

Szkoła Bohaterów

Szkoła Bohaterów to cykl zajęć przeznaczony dla dzieci i młodzieży w konwencji magicznego i rycerskiego świata pełnego przygód i wyzwań. W trakcie zajęć uczestnicy przejdą prawdziwe szkolenie bohaterów, które w sposób interesujący i angażujący przybliżymy im zwyczaje panujące w dawnych czasach oraz zamkowe historie.

Niesamowite lekcje historii na zamku w Mosznej

Zapraszamy wszystkich chętnych adeptów magii, oraz wszystkich fanów książek J.K. Rowling na zwiedzanie Polskiej Szkoły Magii i Czarodziejstwa na Zamku w Mosznej. Za pomocą naszej Tiary Przydziału odnajdziesz swój dom oraz nowych przyjaciół!

Zielona Szkoła Akademia Pana Hrabiego

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zielonej Szkoły na Zamku w Mosznej. 3-dniowy pobyt „Akademia Pana Hrabiego” obfituje w atrakcje związane z historią miejsca, dawnych mieszkańców, ich obyczajów, związanych z nimi legend oraz dziejami regionu.

Zaufali nam