Zombie LARP

Strona WWW
Fanpage
Wydarzenie
Wejściówki

Daty


27-30.07.2023

Ceny


Od 110 do 300 złotych w zależności od momentu zakupu i rodzaju wejściówki.

Lokalizacja


Battlezone Arena Gliwice Błonie 12, 44-100 Gliwice

Informacje


Zombie LARP jest fabularyzowaną postapokaliptyczną grą terenową z elementami survivalu i NERF osadzoną w świecie “żywych trupów”.

Organizowana jest od 2012 roku i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Co roku oprócz starannie przygotowanego scenariusza, mechaniki gry, postaci i frakcji, nasi goście mają do dyspozycji wiele atrakcji organizowanych poza grą główną np. fireshow, lightstick party, turnieje gier planszowych, warsztaty, prelekcje, mini larpy. Z roku na rok staramy się słuchać uwag graczy i wprowadzać drobne zmiany w organizacji konwentu. W tym roku pozostajemy przy formie gry głównej w systemie całodobowym - gra będzie trwała z krótką przerwą ok. 30h. Grę główną poprzedzał będzie 2 dniowy konwent.


Odbierz zniżkę na produkty w sklepie 5 Żywiołów


Dla tego wydarzenia przygotowaliśmy coś jeszcze - możliwość otrzymania zniżek w sklepie 5zywiolow.com/shop/. Wystarczy, że podasz poniżej swój adres email konta klienta w sklepie 5Żywiołów, a także specjalnie hasło dostępu do zniżek udostępnione przez Organizatora wydarzenia (niekiedy hasło nie jest wymagane by dołączyć do Specjalnej grupy w sklepie - wtedy pozostaw pole puste).